نگرانی VOA از نقد دولت

بعد از صدور دستورالعمل انگلیسی از تریبون رسانه‌ی سلطنتی BBC برای مجلس خبرگان رهبری، اینبار صدای آمریکا‌ (VOA) ضمن مظلوم نمایی در خصوص عملکرد اقتصادی دولت روحانی، با دروغ پردازی درباره اقتصاددان های اصولگرا، نقد اقتصادی آنها را حملات شدید! علیه روحانی و دولت یازدهم توصیف کرد.

به گزارش رجانیوز شبکه ضد انقلاب صدای آمریکا در بخش خبری خود با حضور فرد جوانی اقدام به تحلیل اخبار انتخاباتی ایران کرد. در بخشی از این گفتگوی تحلیلی، مجری برنامه  سوالی در خصوص اصولگرایان مطرح کرد. وی پرسید: این روز ها اصولگرایان بر روی مسئله اقتصاد متمرکز شده اند و حامل شعار بهبود اقتصادی هستند نظر شما چیست؟ در ادامه تحلیگر این شبکه ابراز داشت که نکته جالب در مورد اصولگرایان این است که تعدادی از کارشناسان اقتصادی برجسته آنها مقامات دولت احمدی نژاد هستند؛ پرویز داوودی،محمد سلیمانی،مسعود میرکاظمی و لطف الله فروزنده همگی از مقامات دولت احمدی نژاد هستند در حالیکه دولت احمدی نژاد یکی از بدنام ترین و ناکارآمد ترین دولت های ایران در زمینه اقتصاد بوده است.

وقتی عملکرد اقتصادی دولت دهم پای مسوولین دولت نهم نوشته میشود!

شبکه صدای آمریکا در حالی دروغی این چنینی را طراحی میکند که بدون در نظر گرفتن واقعیت قصد گمراهی مخاطبین خود را دارد.

این در حالی است که دکتر پرویز داوودی تنها در دولت نهم دارای مسوولیت بوده است و نقشی در کابینه دوم احمدی نژاد نداشته است. همچنین دکتر محمد سلیمانی نیز تنها ۴ سال عهده دار مقام وزارت و آن هم در دولت اول احمدی نژاد بوده است.

با این حال مسعود میرکاظمی کمتر از گذشت دوسال از عمر دولت دهم از این سمت برکنار میشود و همچنین لطف الله فروزنده اگر چه کارشناس مدیریتی و بازرگانی است اما بعد از حجت الاسلام میرتاج‌ الدینی، معاون پارلمانی دولت دهم میشود و نقشی در حوزه اقتصاد نداشته است.

فیلم: اظهارات مجری و کارشناس شبکه ضدانقلاب VOA

(Visited 49 times, 1 visits today)

ویدیو های پیشنهادی برای شما