آقای خامنه ای تنها ماند

وحید جلیلی:

اجماع کرده اند که جمهوری اسلامی دیگر نباید جمهوری باشد فقط باید اسلامی باشد و اسلامیتش را هم پیشاپیش محیا کرده اند.امام میدید که بهترین تضمین برای اسلامیت نظام جمهوریت نظام است.ما در نظاممون مواجه بودیم بایک فضای رسانه ای و یک نوع فضاسازی مهندسی شده در افکار عمومی که در او تصویری ناقص و سانسور شده از ایران ارائه میکرد و صندوق های رای این تصویر را زدود.نوبت ما فرا رسید.

جریانی که علمش عقلانیت و خرد ورزی بود این جریان کارش به جایی رسید که در مجلس ختم آدم زنده شرکت کرد و اسم خودش را میگذارد روشنفکر و شعار می دهد مرگ بر دیکتاتور.

آقای خامنه ای برد.تنهایش گذاشتند.به او حمله کردند آبرویش را بردند تناهیش گذاشتند.آقای خامنه ای چه گفت؟ گفت:من یک جسم ناقصی دارم و اندک آبرویی.جسم و جانش را که قبلا به میدان آورده و این را اثبات کرده است مانده بود آبرو که این را هم به میدان آورد.

"جنگ نرم جنگ تبلیغاتیست.جنگ فرهنگیست.جنگ روانیست.حضور در این جنگ مهم است.اصل حضور.اصل احساس تکلیف.اصل دغدغه داشتن.علی داره می گوید هل من ناصر ینصرنی.شما داری در کوه های خوش آب و هوای دماوند به خوش گذرانی میپردازی؟

حضرت امام خامنه ای:
بدون تردید دشمن در جدا کردن مردم از نظام اسلامى شکست خورده است. سال ۸۸ در انتخابات، چهل میلیون مردم کشور پاى صندوق هاى رأى رفتند. در واقع یک رفراندوم چهل میلیونى به نفع نظام جمهورى اسلامى و به نفع انتخابات انجام گرفت؛ همین بود که دشمن را عصبانى کرد. خواستند با فتنه اثر آن را از بین ببرند، اما این را هم نتوانستند انجام دهند.فتنه‌ى سال ۸۸ کشور را واکسینه کرد ؛ مردم را بر ضد میکروب هاى سیاسى و اجتماعى‌ اى که می تواند اثر بگذارد، مجهز کرد.

تهیه شده در سایت فتیان

راز تی وی ضمن سپاس به اطلاع می رساند که این فیلم توسط آقای امید عزیزی از اعضاء سایت آپلود گردیده است.

ویدیو های پیشنهادی برای شما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *